SSANGYONG RODIUS I 3.2 - Zapalovací cívka/jednotka zapalovací cívky od 5/2005, 3199 ccm, 162 kW, 220 hp, G32D, velkoprostorová limuzína
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| Kód motoru | E 32<M 162.996> |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Spojovací technika | SAE-Kontaktfeder |
| Spojovací technika | Sawtooth+Spark Sprin |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky zubu pily |
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26204 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 3 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky M4 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Spojovací technika | SAE |
| Díly v seznamu | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez elektroniky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2011 |
|---|---|
| Množství | 3 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez rozdělovače |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
| Cívky - systém zapalování | pro plně-elektronické zapalování (VZ) |
Dostupnost
| Spojovací technika | SAE/M4 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26204 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
Dostupnost
| Zapalovací cívka | bez konektoru zapalovací svíčky |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Cívky - systém zapalování | pro plně-elektronické zapalování (VZ) |
Dostupnost
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Cívky - systém zapalování | pro plně-elektronické zapalování (VZ) |
Dostupnost
| Zapalovací cívka | bez konektoru zapalovací svíčky |
|---|---|
| Cívky - systém zapalování | pro plně-elektronické zapalování (VZ) |
Dostupnost
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
|---|---|
| Cívky - systém zapalování | pro plně-elektronické zapalování (VZ) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2011 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 3 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Způsob montáže | Rastanschluss |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Zapalovací cívka | bez konektoru zapalovací svíčky |
| Zapalovací cívka | Dvojitá zapalovací cívka |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2011 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 3 |
| Volitelné | Ano |
| Napětí [V] | 12 V |
| Způsob montáže | Rastanschluss |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Zapalovací cívka | Dvojitá zapalovací cívka |
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 3 |
|---|---|
| Nástavec zapalovací svíčky | včetně konektoru zapal.cívky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2011 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
Dostupnost
| Spojovací technika | SAE/M4 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
Dostupnost
| Spojovací technika | SAE/M4 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
Dostupnost