SSANGYONG RODIUS I 3.2 - Zapalovací cívka/jednotka zapalovací cívky od 5/2005, 3199 ccm, 162 kW, 220 hp, G32D, velkoprostorová limuzína
| Délka [mm] | 113 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
Dostupnost
| Spojovací technika | SAE/M4 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,428 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| číslo dílu | 880212A |
Dostupnost
| Volitelné | Ano |
|---|---|
| Alternativní sada opravy | 880180 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 880212A |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26204 |
|---|---|
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 880047A |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 880180 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 880180A |
Dostupnost
| pro OE číslo | 000 158 70 03 |
|---|---|
| pro OE číslo | 0001587003 |
| pro OE číslo | 00A 905 105 |
| Spojovací technika | SAE/M4 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Zapalovací cívka | bez konektoru zapalovací svíčky |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 000 158 75 03 |
|---|---|
| pro OE číslo | 00A905105 |
| Spojovací technika | SAE/M4 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| Spojovací technika | SAE/M4 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
Dostupnost
| Spojovací technika | SAE/M4 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2011 |
|---|---|
| Množství | 3 |
| Varianta výbavy | SAE/M4 |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26204 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 3 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Požadovaný počet kusů | 3 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Zapalovací cívka | bez konektoru zapalovací svíčky |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0001587503 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 85.30156A2 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Požadovaný počet kusů | 3 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
Dostupnost
| Spojovací technika | SAE/M4 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
Dostupnost
| Spojovací technika | SAE/M4 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
Dostupnost
| pro OE číslo | 000 158 70 03 |
|---|---|
| pro OE číslo | 00A 905 105 |
| Spojovací technika | SAE/M4 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| Zapalovací cívka | bez konektoru zapalovací svíčky |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
Dostupnost