AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 - Zapalovací cívka/jednotka zapalovací cívky od 7/1988 do 9/1991, 1994 ccm, 85 kW, 115 hp, PS, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 308 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s rozdělovačem |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 1 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky M4 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 29 mm |
|---|---|
| Rozdělovač / Rotor | odrušeno |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 308 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla bez katalyzátoru |
| Odpor [ohm] | 0,63 Ohm |
| Odpor [ohm] | 3500 Ohm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 308 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla bez katalyzátoru |
| Odpor [ohm] | 0,63 Ohm |
| Odpor [ohm] | 3500 Ohm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 308 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla bez katalyzátoru |
| Odpor [ohm] | 0,63 Ohm |
| Odpor [ohm] | 3500 Ohm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | System HITACHI |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s rozdělovačem |
| Počet koncovek | 6 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky zubu pily |
Dostupnost
| Odpor [ohm] | 1000 Ohm |
|---|---|
| Kabel zapalovací svíčky | Provedení koncovky zubu pily |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky M4 |
| Zapalovací cívka | vodotěsný |
| Rozdělovač / Rotor | vodotěsný |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky M4 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky M4 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,8291 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 308 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s rozdělovačem |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 1 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky M4 |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| Spojovací technika | Pin terminal |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,64 kg |
| Odpor [ohm] | 0,755 Ohm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s rozdělovačem |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 1 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky M4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se svorkou |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | NONE |
Dostupnost