AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.0 E - Zapalovací cívka/jednotka zapalovací cívky od 1/1993 do 7/1998, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, ABK, Kabriolet
| TECDOC-číslo motoru | 233 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8G-P-015000 |
| Odpor [ohm] | 3700 Ohm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 233 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8G-P-015000 |
| Odpor [ohm] | 3700 Ohm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,58 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Zapalovací svíčka | Provedení koncovky SAE |
| Kabel zapalovací svíčky | Provedení koncovky SAE |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
| Rozdělovač / Rotor | Provedení koncovky SAE |
| Nástavec zapalovací svíčky | Provedení koncovky SAE |
Dostupnost
| Cívky - systém zapalování | pro plně-elektronické zapalování (VZ) |
|---|
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1994 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,57 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky M4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1993 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8G..R..000 001 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spínačem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1993 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8G..P..015 000 |
Dostupnost
| Odpor [ohm] | 1000 Ohm |
|---|---|
| Kabel zapalovací svíčky | Provedení koncovky zubu pily |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky M4 |
| Zapalovací cívka | vodotěsný |
| Rozdělovač / Rotor | vodotěsný |
Dostupnost
| Odpor [ohm] | 1000 Ohm |
|---|---|
| Kabel zapalovací svíčky | Provedení koncovky zubu pily |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky M4 |
| Zapalovací cívka | vodotěsný |
| Rozdělovač / Rotor | vodotěsný |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Bosch |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s rozdělovačem |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky M4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spínačem |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s rozdělovačem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky M4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez spínače |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6N0 905 104 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 1 |
| Hmotnost brutto [kg] | 622 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1993 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1993 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8G_P_015000 |
| Volitelné | Ano |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1993 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8G_P_015000 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1993 |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s rozdělovačem |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1993 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8GP015000 |
| Počet koncovek | 3 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky M4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spínačem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1993 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8GR000001 |
| Spojovací technika | DISTRIBUTOR |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1993 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s rozdělovačem |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky zubu pily |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Cívky - systém zapalování | pro plně-elektronické zapalování (VZ) |
Dostupnost