BMW 7 (E65, E66, E67) 735 i, Li - Zapalovací cívka/jednotka zapalovací cívky od 11/2001 do 2/2005, 3600 ccm, 200 kW, 272 hp, N62 B36 A, limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Množství | 8 |
| typ karosérie | kovový rám/pouzdro |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30330 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 8 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 1 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
Dostupnost
| Záruka | Záruka 5 roky |
|---|---|
| Cívky - systém zapalování | pro plně-elektronické zapalování (VZ) |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2002 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 8 |
| Způsob montáže | zasunutý |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Zapalovací cívka | Dřík svíčky zapalovací cívky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Spojovací technika | Spark Spring |
| Délka vč. zástrčky [cm] | 18 cm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 1 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Spojovací technika | SAE |
| Délka vč. zástrčky [cm] | 17,5 cm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez elektroniky |
Dostupnost
| Množství | 8 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Množství | 8 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30330 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30330 |
|---|---|
| Omezení výrobce | ELDOR |
| Požadovaný počet kusů | 8 |
| Odpor [ohm] | 0,51 Ohm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30330 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 8 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30330 |
|---|---|
| Omezení výrobce | ELDOR |
| Požadovaný počet kusů | 8 |
| Odpor [ohm] | 0,51 Ohm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30330 |
|---|---|
| Omezení výrobce | ELDOR |
| Požadovaný počet kusů | 8 |
| Odpor [ohm] | 0,51 Ohm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 12138616153 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 8 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 1 |
| Hmotnost brutto [kg] | 282 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30330 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Zapalovací svíčka | Provedení koncovky SAE |
| Kabel zapalovací svíčky | Provedení koncovky SAE |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
| Rozdělovač / Rotor | Provedení koncovky SAE |
| Nástavec zapalovací svíčky | Provedení koncovky SAE |
Dostupnost
| Množství | 8 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Zapalovací svíčka | Provedení koncovky SAE |
| Kabel zapalovací svíčky | Provedení koncovky SAE |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
| Rozdělovač / Rotor | Provedení koncovky SAE |
| Nástavec zapalovací svíčky | Provedení koncovky SAE |
Dostupnost