KIA CERATO I Šikmá zadní část (LD) 1.6 - Zapalovací cívka/jednotka zapalovací cívky od 7/2004 do 1/2007, 1599 ccm, 77 kW, 105 hp, G4ED, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 11/2006 |
|---|---|
| pro OE číslo | 27301 2B000 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Spojovací technika | Spring |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18452 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2006 |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 1 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
Dostupnost
| Typ vozidla | Cerato |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 4 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky DIN |
Dostupnost
| pro OE číslo | 27301 26640 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Spojovací technika | Spring |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18452 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 4 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky DIN |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2730126600 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Spojovací technika | DIN |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se svorkou |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18452 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2006 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
|---|---|
| počet vstupů/výstupů | 4 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky DIN |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18452 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2006 |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18452 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Varianta výbavy | D.I.S |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky DIN |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18452 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2006 |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,96 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost