CITROËN XM (Y3) 2.0 - Zapalovací cívka/jednotka zapalovací cívky od 5/1989 do 6/1994, 1998 ccm, 94 kW, 128 hp, R6A, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 05/1990 |
|---|---|
| Kód motoru | XU10J2 |
| Hmotnost [kg] | 1,06 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 4935 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Odpor [ohm] | 0,68 Ohm |
| Odpor [ohm] | 6800 Ohm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s rozdělovačem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 4935 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Odpor [ohm] | 0,68 Ohm |
| Odpor [ohm] | 6800 Ohm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 4935 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Odpor [ohm] | 0,68 Ohm |
| Odpor [ohm] | 6800 Ohm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,65 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Zapalovací cívka | Zapalovací cívka rozdělovače |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1990 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 4935 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s rozdělovačem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 1 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1990 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 4936 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky zubu pily |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s rozdělovačem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 1 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1990 |
|---|---|
| Kód motoru | XU10J2 |
| Hmotnost [kg] | 0,672 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1990 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 4935 |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 4935 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
| Zapalovací cívka | Zapalovací cívka rozdělovače |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 4936 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Způsob montáže | Rastanschluss |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Zapalovací cívka | Blok zapalovací cívky |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s rozdělovačem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez rozdělovače |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky M4 |
Dostupnost