CITROËN XM (Y3) 2.0 - Zapalovací cívka/jednotka zapalovací cívky od 5/1989 do 6/1994, 1998 ccm, 94 kW, 128 hp, R6A, Šikmá zadní část
| pro organizační číslo od | 04957 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 4936 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Odpor [ohm] | 0,70 Ohm |
| Odpor [ohm] | 9000 Ohm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| pro OE číslo | 5970,47 |
| Hmotnost [kg] | 0,88247 kg |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 5970,70 |
| Hmotnost [kg] | 1,0125 kg |
| Počet koncovek | 4 |
| počet vstupů/výstupů | 4 |
| Zapalovací cívka | Blok zapalovací cívky |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,74411 kg |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s rozdělovačem |
| Počet koncovek | 4 |
| počet vstupů/výstupů | 1 |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,904 kg |
|---|---|
| Počet válců | 4 |
| Barva | černá |
| Počet děr | 4 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 883065 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,904 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet děr | 4 |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Alternativní sada opravy | 880014 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 883065 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,595 kg |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Alternativní sada opravy | 880026 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1990 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky M4 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s rozdělovačem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| pro OE číslo | 597070 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| pro číslo výrobku | 10343 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1990 |
|---|---|
| pro OE číslo | 597045 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| pro číslo výrobku | 10348 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1990 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| Zapalovací cívka | 4 svíčky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1990 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Spojovací technika | SAE |
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zapalovacího kabelu |
| Číslo technické informace | 45011z |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
Dostupnost