MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 36 AMG (202.028) - Zapalovací cívka/jednotka zapalovací cívky od 5/1994 do 5/2000, 3606 ccm, 206 kW, 280 hp, M 104.941 (AMG 3.6), limuzína
| Požadovaný počet kusů | 3 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Spojovací technika | SAE-Kontaktfeder |
| Spojovací technika | Sawtooth+Spark Sprin |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky zubu pily |
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9439 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 3 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky M4 |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | pro válec 6 |
| Tvar | rovný |
| Délka [mm] | 115 mm |
| Rozdělovač / Rotor | odrušeno |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 3 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Spojovací technika | SAE |
| Díly v seznamu | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez elektroniky |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez rozdělovače |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
| Cívky - systém zapalování | pro plně-elektronické zapalování (VZ) |
Dostupnost
| Spojovací technika | SAE/M4 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
Dostupnost
| Spojovací technika | 3 |
|---|---|
| Délka [mm] | 107 mm |
| Nástavec zapalovací svíčky | Provedení koncovky SAE |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1994 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2000 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1994 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2000 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Zapalovací cívka | Provedení koncovky SAE |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9439 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/1997 |
Dostupnost
| Zapalovací cívka | bez konektoru zapalovací svíčky |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Cívky - systém zapalování | pro plně-elektronické zapalování (VZ) |
Dostupnost
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Cívky - systém zapalování | pro plně-elektronické zapalování (VZ) |
Dostupnost
| Zapalovací cívka | bez konektoru zapalovací svíčky |
|---|---|
| Cívky - systém zapalování | pro plně-elektronické zapalování (VZ) |
Dostupnost
| Zapalovací cívka | včetně konektoru zapal.cívky |
|---|---|
| Cívky - systém zapalování | pro plně-elektronické zapalování (VZ) |
Dostupnost