FIAT STRADA pick-up (178_, 278_) 1.2 - Klouby od 6/1999 do 12/2006, 1242 ccm, 54 kW, 73 hp, 178 B5.000, pick-up
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| párová čísla výrobku | 70 71 0034 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 144 mm |
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Vnitřní závit [mm] | M14x1,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTE437 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 144 mm |
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Vnitřní závit [mm] | M14x1,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTE436 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 145 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 12 mm |
| Rozměr závitu 2 | FM14x1,5 |
| párová čísla výrobku | 9010014 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 145 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 12 mm |
| Rozměr závitu 2 | FM14x1,5 |
| párová čísla výrobku | 9010013 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnější |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Vnitřní závit [mm] | M 14 x 1,5 mm |
| Vnější závit [mm] | M 10 x 1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Rozměr závitu 1 | M14x1,5 A |
| Rozměr závitu 2 | M16x1,5 A |
| Délka axiálního kloubu [mm] | 292 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Rozměr závitu 1 | M14x1,5 A |
| Rozměr závitu 2 | M14x1,5 A |
| Délka axiálního kloubu [mm] | 288 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 12 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M14x1,5 mm |
| párová čísla výrobku | 840 0909 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr kužele [mm] | 12 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M14x1,5 mm |
| párová čísla výrobku | 840 0908 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 144 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Velikost závitu | FM14X1.5 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 11,9 mm |
| Rozměr závitu 2 | MM10X1.25 RHT |
| párová čísla výrobku | 230079 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 144 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 11,9 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M14X1,5 |
| párová čísla výrobku | S070124 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 144 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 11,9 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M14X1,5 |
| párová čísla výrobku | S070123 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 143 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,46 kg |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M14x1,5 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 143 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,46 kg |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M14x1,5 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2001 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 284 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,51 kg |
| Vnější závit 1 [mm] | M14x1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M14x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | 1.Přední náprava pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 143 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Rozměr závitu 1 | M14x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | 22-00261-2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Celková délka [mm] | 300 mm |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7081851 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Rozměr závitu 1 | M14x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M14x1,5 |
| Délka axiálního kloubu [mm] | 265 mm |
Dostupnost