BENTLEY BENTAYGA (4V1) 4.0 D - Klouby od 1/2017, 3956 ccm, 320 kW, 435 hp, CZAC, SUV
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 221,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnitřní závit [mm] | M16 x 1,50 RHT F mm |
| Vnější závit [mm] | M14 x 1,50 RHT M mm |
| párová čísla výrobku | G1-2042 |
| Rozměr kužele 1 [mm] | 17,1 mm |
| Rozměr kužele 2 [mm] | 23,1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 221,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnitřní závit [mm] | M16 x 1,50 RHT F mm |
| Vnější závit [mm] | M14 x 1,50 RHT M mm |
| párová čísla výrobku | G1-2041 |
| Rozměr kužele 1 [mm] | 17,1 mm |
| Rozměr kužele 2 [mm] | 23,1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Celková délka [mm] | 251,5 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M16 x 1,50 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M16 x 1,50 RHT M mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 253 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M16 x 1.5 |
| Rozměr závitu 1 | M16 x 1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr závitu 1 | M16x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M14x1.5 |
| párová čísla výrobku | FTR6029 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr závitu 1 | M16x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M14x1.5 |
| párová čísla výrobku | FTR6028 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 252 mm |
| Vnější průměr [mm] | 16,6 mm |
| Rozměr závitu 1 | M16x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M16x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 222 mm |
| Rozměr závitu 1 | M14x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M16x1,5 |
| párová čísla výrobku | 73562 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 222 mm |
| Rozměr závitu 1 | M14x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M16x1,5 |
| párová čísla výrobku | 73561 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4M0423810C |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 222 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 23 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Rozměr závitu 1 | M16x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M14x1,5 |
| párová čísla výrobku | JTE2234 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 222 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 23 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Rozměr závitu 1 | M16x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M14x1,5 |
| párová čísla výrobku | JTE2233 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr závitu 1 | M14X1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M16X1,5 |
Dostupnost