NISSAN SERENA VAN (C23) 2.0 - Klouby od 7/1992 do 9/1994, 1952 ccm, 49 kW, 67 hp, LD20, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 321 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,540 kg |
| Vnější závit 1 [mm] | M14x1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Velikost závitu | MM14X1,5R |
| jen ve spojení s | NUT |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
| Délka axiálního kloubu [mm] | 318 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 94 mm |
| Velikost závitu | FM12X1,25R |
| Rozměr kužele [mm] | 12,9 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
Dostupnost