MERCEDES-BENZ C-CLASS kupé (CL203) C 32 AMG Kompressor (203.765) - Klouby od 5/2002 do 5/2008, 3199 ccm, 260 kW, 354 hp, M 112.961, kupé
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnitřní |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnější |
| Vnitřní závit [mm] | M14x1,5 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | 25171 02 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Velikost závitu | MM16X1,5R |
| jen ve spojení s | NUT |
| Rozměr závitu 1 | MM14X1,5R |
| Délka axiálního kloubu [mm] | 244 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 173 mm |
| Velikost závitu | FM14X1,5R |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM14X1,5R |
| párová čísla výrobku | 49536 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 172 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr závitu 1 | M14x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M14x1,5 |
| párová čísla výrobku | 016 030 0002 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 172 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Rozměr závitu 1 | M14x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M14x1,5 |
| párová čísla výrobku | 016 030 0000 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 240 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Rozměr závitu 1 | M16x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M14x1,5 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Rozměr závitu 1 | M14x1,5 |
| Rozměr závitu 1 | M16x1,5 |
| Délka axiálního kloubu [mm] | 245 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 175 mm |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Vnitřní závit [mm] | M14x1,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTE770 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 174 mm |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Vnitřní závit [mm] | M14x1,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTE769 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 173 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,634 kg |
| Velikost závitu | FM14X1.5 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Rozměr závitu 2 | MM14X1.5 RHT |
| párová čísla výrobku | 230254 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 173 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,633 kg |
| Velikost závitu | FM14X1.5 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 16 mm |
| Rozměr závitu 2 | MM14X1.5 RHT |
| párová čísla výrobku | 230253 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Vnitřní závit [mm] | M14x1,50 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | 840 0730 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnější |
| Vnitřní závit [mm] | M14x1,5 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | 25170 02 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnější |
| Hmotnost [kg] | 0,800 kg |
| Vnitřní závit [mm] | 14 x 1,5 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | L23114 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnější |
| Hmotnost [kg] | 0,800 kg |
| Vnitřní závit [mm] | 14 x 1,5 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | L23113 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | VKDY 318003 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | VKDY 318002 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 257,8 mm |
| Velikost závitu | M16 x 1,5 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Rozměr závitu 1 | M14 x 1,5 |
| párová čísla výrobku | VKDY 328001 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 257 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M16X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M14X1.5 |
Dostupnost