CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkoprostorová limuzína (MF_, GJK 1.6 HDI 75 (MF9HW, GJ9HWC, GF9HWC, GN9HWC) - Klouby od 7/2005 do 12/2011, 1560 ccm, 55 kW, 75 hp, 9HW (DV6BTED4), DV6B, velkoprostorová limuzína
| Typ vozidla | M59 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| párová čísla výrobku | VKDY 313009 |
Dostupnost
| Typ vozidla | M59 |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| párová čísla výrobku | VKDY 323004 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 352 mm |
| Šířka [mm] | 36 mm |
| Výška [mm] | 36 mm |
| Rozměr závitu 2 | M14x1.5 |
| Délka axiálního kloubu [mm] | 335 mm |
| párová čísla výrobku | TA2510 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 110 mm |
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Výška [mm] | 68 mm |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Rozměr kužele [mm] | 12,1 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3812.E4 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 355 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,53 kg |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 335,5 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | 14x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 90,8 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Rozměr kužele [mm] | 12,1 mm |
| Typ povolení | Kontrolováno TÜV®/GS |
| Vnější závit 1 [mm] | M10 x 1,25 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M14 x 1,50 RHT M mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 359 mm |
| Průměr 1 [mm] | 18 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M12X1 |
| Rozměr závitu 2 | M14X1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | vnější |
| Průměr 1 [mm] | 14 mm |
| Tvar | zahnutý do úhlu |
| délka 1 [mm] | 90 mm |
| Délka 2 [mm] | 18 mm |
| Rozměr závitu 1 | M14X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 89 mm |
| Vnější závit [mm] | M 14 x 1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M 14 x 1,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27840 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 280 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,54 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s kontramaticí |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3812.E4 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 355 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,53 kg |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Rozměr závitu 1 | M14x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1 |
| Délka axiálního kloubu [mm] | 336 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 92 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 12 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | MM14x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 166 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 12 mm |
| Rozměr závitu 2 | FM14x1,5 |
| párová čísla výrobku | 9010216 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 166 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 12 mm |
| Rozměr závitu 2 | FM14x1,5 |
| párová čísla výrobku | 9010215 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| pro OE číslo | 3812 C0 |
| montovaná strana | přední osa |
| Rozměr závitu 1 | FM14x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | MM12x1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3812 F4 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Rozměr závitu 1 | MM14x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | MM14x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnější |
Dostupnost