VOLVO V70 II (285) D5 AWD - Klouby od 5/2005 do 8/2007, 2401 ccm, 136 kW, 185 hp, D 5244 T4, kombi
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Velikost závitu | FM14X1.5 |
| Rozměr kužele [mm] | 12 mm |
| Rozměr závitu 2 | MM12X1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Rozměr závitu 1 | M12 x 1,75 |
| párová čísla výrobku | VKDY 316058 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 150 mm |
| Průměr 1 [mm] | 15,5 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M16X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M14X1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnější |
| Tvar | zahnutý do úhlu |
| délka 1 [mm] | 233 mm |
| Délka 2 [mm] | 32,5 mm |
| Rozměr závitu 1 | M14X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.75 |
| párová čísla výrobku | VV-ES-1090 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ZF |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Velikost závitu | MM16x1.5R |
| Rozměr závitu 1 | MM14x1.5R |
| Délka axiálního kloubu [mm] | 126 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 30761719 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.75 |
| Rozměr závitu 2 | M14x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS1308 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 30761718 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.75 |
| Rozměr závitu 2 | M14x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS1307 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 274353 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Rozměr závitu 1 | M14x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M16x1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | QR3303S |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| párová čísla výrobku | QR3302S |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | ZF |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Celková délka [mm] | 145 mm |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 54013101 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 54013002 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Nosník |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnitřní závit [mm] | 14x1,5 mm |
| Vnější závit [mm] | 12x1,75 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | 8500 27124 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnitřní závit [mm] | 14x1,5 mm |
| Vnější závit [mm] | 12x1,75 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | 8500 27123 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Omezení výrobce | ZF |
| Délka [mm] | 125 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M14x1,5/M16x1,5 |
| Typ závitu axiálního kloubu | s pravotočivým závitem |
Dostupnost