HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.0 16V - Klouby od 10/2001 do 11/2004, 1997 ccm, 106 kW, 144 hp, G4BP, limuzína
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 170 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M14x1,5 mm |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| párová čísla výrobku | 34322 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 170 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M14x1,5 mm |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| párová čísla výrobku | 34321 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 190 mm |
| Šířka [mm] | 46 mm |
| Výška [mm] | 75 mm |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Rozměr kužele [mm] | 13,3 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | TA1863 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 190 mm |
| Šířka [mm] | 46 mm |
| Výška [mm] | 75 mm |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Rozměr kužele [mm] | 13,3 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | TA1862 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 189 mm |
| Vnitřní závit [mm] | 14x1,5 mm |
| Vnější závit [mm] | 10x1,25 mm |
| celková výška [mm] | 73,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 189 mm |
| Vnitřní závit [mm] | 14x1,5 mm |
| Vnější závit [mm] | 10x1,25 mm |
| celková výška [mm] | 73 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 189 mm |
| Vnitřní závit [mm] | 14x1,5 mm |
| Vnější závit [mm] | 10x1,25 mm |
| celková výška [mm] | 73,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 189 mm |
| Vnitřní závit [mm] | 14x1,5 mm |
| Vnější závit [mm] | 10x1,25 mm |
| celková výška [mm] | 73 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 170 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,558 kg |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M14x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 170 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,558 kg |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M14x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 189 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Rozměr závitu 1 | M16x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M14x1,5 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Rozměr závitu 1 | M16x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M14x1,5 |
| Délka axiálního kloubu [mm] | 150 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,700 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnitřní závit [mm] | 14x1,5 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | L43110 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,700 kg |
| Vnitřní závit [mm] | 14x1,5 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| párová čísla výrobku | L43109 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,430 kg |
| Velikost závitu | M14x1,5/M16x1,5 |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 170 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 13,4 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M14x1,5 |
| párová čísla výrobku | J4830302 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 170 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 13,2 mm |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M14x1,5 |
| párová čísla výrobku | J4820314 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | QR5312S |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | QR5311S |
Dostupnost