OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 (35) - Klouby od 7/2009 do 3/2017, 2792 ccm, 239 kW, 325 hp, A 28 NER, B 28 NER, kombi
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektr. servořízením |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 242 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Rozměr závitu 1 | M18x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M16x1,5 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektr. servořízením |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 51,3 mm |
| Délka [mm] | 120 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,69 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | se samojistnou maticí |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez omezení dorazu řízení v kufru |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Rozměr závitu 2 | M16x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 119 mm |
| Způsob upevnění | odpružený |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,75 |
| Rozměr závitu 2 | M16x1,5 |
Dostupnost
| Rozměr závitu 1 | M16x1,5A |
|---|---|
| Rozměr závitu 2 | M18x1,5A |
| Délka axiálního kloubu [mm] | 309 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektr. servořízením |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 51 mm |
| Délka [mm] | 120 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,69 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | se samojistnou maticí |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Rozměr závitu 1 | M16X1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M18X1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 117 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 13 mm |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,75 |
| Rozměr závitu 2 | M16X1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 120 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,623 kg |
| Vnější závit 1 [mm] | M12x1,75 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M16x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 134 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,675 kg |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,75 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M16x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 134 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,675 kg |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,75 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M16x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 310 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,78 kg |
| Vnější závit 1 [mm] | M18x1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M16x1,5 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektr. servořízením |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Délka [mm] | 314 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,76 kg |
| Vnější závit 1 [mm] | M16x1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M16x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 246,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,78 kg |
| Vnější závit 1 [mm] | M18x1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M16x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 330 mm |
| Průměr 1 [mm] | 16,6 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektr. servořízením |
| Rozměr závitu 1 | M16X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M16X1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 313 mm |
| Průměr 1 [mm] | 16,6 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektr. servořízením |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Rozměr závitu 1 | M16X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M16X1.5 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s hydraul.servořízením |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Rozměr závitu 1 | M16x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M18x1,5 |
| Délka axiálního kloubu [mm] | 290 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s omezením dorazu řízení v kufru |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Celková délka [mm] | 330 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektr. servořízením |
| Rozměr závitu 1 | M16x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M16x1,5 |
| Délka axiálního kloubu [mm] | 314 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s hydraul.servořízením |
| Délka [mm] | 134 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,736 kg |
| Velikost závitu | FM16X1.5 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 13,2 mm |
| Materiál | ocel |
| Rozměr závitu 2 | MM12X1.75 RHT |
| párová čísla výrobku | 231093 |
Dostupnost