RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Hi-Flex (BT1H, BT1G, BT1K) - Klouby od 10/2007 do 12/2015, 1997 ccm, 103 kW, 140 hp, M4R 726, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 49400175 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 49400122 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 240 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M14x1,5 |
| párová čísla výrobku | 16-16 020 0024/HD |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 240 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M14x1,5 |
| párová čísla výrobku | 16-16 020 0023/HD |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 240 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 14 mm |
| Rozměr závitu 2 | FM14x1,5 |
| párová čísla výrobku | 9010250 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 240 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 14 mm |
| Rozměr závitu 2 | FM14x1,5 |
| párová čísla výrobku | 9010249 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 190 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM14x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | MM14x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Rozměr závitu 1 | M14x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M14x1,5 |
| Délka axiálního kloubu [mm] | 189 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 240 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 14 mm |
| Vnější závit [mm] | M12 x 1,25 mm |
| Rozměr závitu 1 | M14 x 1,5 |
| párová čísla výrobku | 840 1150 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 240 mm |
| Rozměr kužele [mm] | 14 mm |
| Vnější závit [mm] | M12 x 1,25 mm |
| Rozměr závitu 1 | M14 x 1,5 |
| párová čísla výrobku | 840 1149 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 241 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,889 kg |
| Velikost závitu | FM14X1.5 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 13,9 mm |
| Rozměr závitu 2 | MM12X1.5 RHT |
| párová čísla výrobku | 230845 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 241 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,913 kg |
| Velikost závitu | FM14X1.5 RHT |
| Rozměr kužele [mm] | 13,9 mm |
| Rozměr závitu 2 | MM12X1.5 RHT |
| párová čísla výrobku | 230844 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,546 kg |
| Rozměr závitu 1 | MM14X1.5 RHT |
| Rozměr závitu 2 | MM14X1.5 RHT |
| Délka axiálního kloubu [mm] | 189 mm |
| párová čísla výrobku | 240565 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 485200001R |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| párová čísla výrobku | 7674011 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 485200002R |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| párová čísla výrobku | 7674010 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 240 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,894 kg |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M14x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 240 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,894 kg |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M14x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 189 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,480 kg |
| Vnější závit 1 [mm] | M14x1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M14x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnější |
| Průměr 1 [mm] | 19 mm |
| Tvar | zahnutý do úhlu |
| délka 1 [mm] | 239,5 mm |
| Délka 2 [mm] | 27,8 mm |
| Rozměr závitu 1 | M14X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | RE-ES-7302 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 240 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M14 x 1,5 mm |
| Vnější závit [mm] | M12 x 1,25 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
Dostupnost