VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.6 TDI - Převodovka řízení / čerpadlo od 2/2014 do 11/2016, 1598 ccm, 81 kW, 110 hp, CRKB, CXXB, DBKA, Šikmá zadní část
| Vybavení vozidla | pro vozidla s dynam.steering |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Generation III |
|---|---|
| Délka [mm] | 1270 mm |
| druh provozu | elektronický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Generation III |
|---|---|
| Délka [mm] | 1270 mm |
| druh provozu | elektronický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1272 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | VWAG |
| Počet otáček volantu | 2,8 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1272 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | VWAG |
| Počet otáček volantu | 2,8 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1270 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s dynam.steering |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
| Počet otáček volantu | 2,1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1270 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s dynam.steering |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
| Počet otáček volantu | 2,1 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VW AG |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řízením s posilovačem |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1265 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF - GENERATION 3 |
| Rozměr závitu axiálního kloubu | M16x1.50 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1270 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro PR-číslo | 1N3 |
| pro PR-číslo | 1N5 |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1270 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Řízení | Elektromotor namontovaný na převodce řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF GEN III |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Generation III |
|---|---|
| Délka [mm] | 1270 mm |
| druh provozu | elektronický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1272 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | VWAG |
| Počet otáček volantu | 2,8 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1270 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s dynam.steering |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
| Počet otáček volantu | 2,1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1270 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s dynam.steering |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
| Počet otáček volantu | 2,1 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1316 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řízením s posilovačem |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
| Počet otáček volantu | 2,8 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1316 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řízením s posilovačem |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
| Počet otáček volantu | 2,8 |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Provedení zásuvky | Female |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1270 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Řízení | Elektromotor namontovaný na převodce řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF GEN III |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Řízení | Elektromotor namontovaný na převodce řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | VAG |
Dostupnost