VW PASSAT B5 (3B2) 2.5 TDI - Převodovka řízení / čerpadlo od 7/1998 do 11/2000, 2496 ccm, 110 kW, 150 hp, AFB, AKN, limuzína
| pro OE číslo | 1K0971955 |
|---|---|
| pro OE číslo | 4B0971955 |
| Materiál | CuSn (měď-zinek) |
| Délka kabelu [mm] | 170 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tepelně smršťovací hadicí |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Female |
| Počet vedení | 2 |
| Materiál izolace vedení | PVC |
| Profil kabelu od [mm2] | 10 mm2 |
| Profil kabelu do [mm2] | 10 mm2 |
Dostupnost
| Typ vozidla | ZF |
|---|---|
| Omezení výrobce | ZF |
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s tlumičem řízení |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kulového kloubu |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ZF |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| řemenice | bez vícenásobné řemenice |
| číslo čerpadla | 7690 955 104 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ZF |
|---|---|
| Délka [mm] | 1025 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez řízení s posilovačem |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s tlumičem řízení |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ZF |
|---|---|
| Délka [mm] | 1075 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řízením s posilovačem |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Provedení spojky vstupního čepu | čtyřhran |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ZF |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla bez tlumičů řízení |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ZF |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s tlumičem řízení |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| Omezení výrobce | KOYO |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla bez tlumičů řízení |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| Omezení výrobce | KOYO |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s tlumičem řízení |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ZF |
|---|---|
| Průměr v mm | 120 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| Počet žeber | 6 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
Dostupnost
| Omezení výrobce | KOYO |
|---|---|
| Omezení výrobce | ZF |
| Celková délka [mm] | 1025 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez řízení s posilovačem |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s tlumičem řízení |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tlumiče řízení |
| Provedení spojky vstupního čepu | čtyřhran |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s tlumičem řízení |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1022 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | KOYO/ZF |
| Rozměr závitu - vstup | M14 |
| Rozměr závitu - výstup | M16 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1022 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | KOYO/ZF |
| Rozměr závitu - vstup | M14 |
| Rozměr závitu - výstup | M16 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 3B-YE014881 |
|---|---|
| Omezení výrobce | ZF absorber type |
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ZF absorber type |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 3B-YE014881 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kloubu |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kloubu |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
Dostupnost