KIA SORENTO III (UM) 2.4 GDI 4WD - Převodovka řízení / čerpadlo od 1/2015 do 10/2018, 2359 ccm, 138 kW, 188 hp, G4KJ, SUV
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1195 mm |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Rozměr závitu axiálního kloubu | M16X150 |
Dostupnost
| druh provozu | elektronický |
|---|---|
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| druh provozu | elektronický |
|---|---|
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 1195 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Výměnný díl | Ano |
| Řízení | s řídicí tyčí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1194 mm |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | MOBIS |
| Počet otáček volantu | 2,9 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1194 mm |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | MOBIS |
| Počet otáček volantu | 2,9 |
Dostupnost