FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V - Převodovka řízení / čerpadlo od 2/1992 do 12/1993, 1796 ccm, 77 kW, 105 hp, RDA, limuzína
| Délka [mm] | 1225 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
| Rozměr závitu axiálního kloubu | M14x2.00 |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | SAGINAW |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1225 mm |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro výrobce převodovky řízení | Wuelfrath |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| pro výrobce převodovky řízení | Wuelfrath |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,71 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 100 bar |
| Pracovní tlak (bar) | 100 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| Materiál | hliník |
| Typ ventilu | ventil omezující tlak |
| řemenice | bez řemenice |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| počet vstupů/výstupů | 1 |
| dodávané množství [l/h] | 60 l/h |
| druh pumpy | Křídlové čerpadlo |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
| Vzdálenost upevňovacích bodů [mm] | 39,8 mm |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | SAGINAW |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | SAGINAW |
Dostupnost