VOLVO 940 (944) 2.3 - Převodovka řízení / čerpadlo od 5/1991 do 3/1995, 2316 ccm, 99 kW, 135 hp, B 230 FK, limuzína
| Celková délka [mm] | 1240 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Výměnný díl | Ano |
| Řízení | s řídicí tyčí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 100 bar |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Počet žeber | 1 |
| Řemenice - O [mm] | 150 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 1240 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kulového kloubu |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1250 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
| Provedení spojky vstupního čepu | ozubený |
| Počet otáček volantu | 3,5 |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Vertical inlet |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Řemenice - O [mm] | 152 mm |
| pro výrobce řízení | SAGINAW |
| Počet drážek | 1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1250 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
| Provedení spojky vstupního čepu | ozubený |
| Počet otáček volantu | 3,5 |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Vertical inlet |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Řemenice - O [mm] | 152 mm |
| pro výrobce řízení | SAGINAW |
| Počet drážek | 1 |
Dostupnost