RENAULT MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 dCi - Převodovka řízení / čerpadlo od 10/2000 do 7/2003, 1870 ccm, 59 kW, 80 hp, F9Q 738, F9Q 744, Schránky/šikmá záď
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,4 kg |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 90 bar |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| dodávané množství [l/h] | 65 l/h |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1218 mm |
|---|---|
| Takt motoru [mm] | 130,5 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Řízení | bez hlavy spojovací tyče řízení |
| Řízení | s řídicí tyčí |
| Rozměr závitu 1 | M14×1,5 |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
| Rozměr závitu - vstup | M16×1,5 |
| Rozměr závitu - výstup | M18×1,5 |
| Počet otáček volantu | 3,5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1160 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1220 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1230 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| pro výrobce převodovky řízení | SMI |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | SAGINAW |
Dostupnost