AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 - Převodovka řízení / čerpadlo od 7/1988 do 9/1991, 1994 ccm, 85 kW, 115 hp, PS, limuzína
| Číslo podvozku (VIN) od | 8A-L-163 899 |
|---|---|
| Profil náboje | dreieckig 3-loch |
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet koncovek | 2 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89H300001 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Zahnstange einseitig |
|---|---|
| Omezení výrobce | ZF |
| Délka [mm] | 532 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet zubů vstupního hřídele | 54 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8AM054850 |
|---|---|
| pro OE číslo | 8A1422065A |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuální převodovkou |
| Omezení výrobce | ZF |
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ZF |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Počet žeber | 1 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 100 bar |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1990 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8AL163899 |
| Tlak [bar] | 100 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ZF |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 532 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Počet zubů vstupního hřídele | 54 |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| Délka [mm] | 430 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez řízení s posilovačem |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
| Provedení spojky vstupního čepu | ozubený |
| Počet otáček volantu | 3,2 |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
Dostupnost
| Profil náboje | Triangle |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| pro výrobce řízení | ZF |
Dostupnost
| Profil náboje | Triangle |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Počet koncovek | 2 |
| pro výrobce řízení | ZF |
Dostupnost