DACIA JOGGER (RK_) 1.6 HYBRID 140 (RKN8) - Převodovka řízení / čerpadlo od 1/2023, 1598 ccm, 104 kW, 141 hp, H4M632, velkoprostorová limuzína
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Délka [mm] | 1417 mm |
| druh provozu | mechanický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
|---|---|
| Délka [mm] | 1061 mm |
| druh provozu | mechanický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
| Počet otáček volantu | 3,3 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
|---|---|
| Délka [mm] | 1061 mm |
| druh provozu | mechanický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
| Počet otáček volantu | 3,3 |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost