KIA MAGENTIS I (GD, MS) 2.5 V6 - Převodovka řízení / čerpadlo od 5/2001 do 9/2005, 2493 ccm, 124 kW, 169 hp, G6BV, limuzína
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 140 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1125 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| Vpusť [mm] | 14 mm |
| Odtok [mm] | 16 mm |
| pro výrobce převodovky řízení | Mando |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1125 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| Vpusť [mm] | 14 mm |
| Odtok [mm] | 16 mm |
| pro výrobce převodovky řízení | Mando |
Dostupnost
| Omezení výrobce | With shaft |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| pro výrobce řízení | Young Shin |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1120 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro výrobce převodovky řízení | MANDO |
| Rozměr závitu axiálního kloubu | M14x1.50 |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 135 mm |
| řemenice | s řemenicí |
| pro výrobce řízení | KAYABA |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1125 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| Vpusť [mm] | 14 mm |
| Odtok [mm] | 16 mm |
| pro výrobce převodovky řízení | Mando |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1125 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| Vpusť [mm] | 14 mm |
| Odtok [mm] | 16 mm |
| pro výrobce převodovky řízení | Mando |
Dostupnost
| Omezení výrobce | With shaft |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| pro výrobce řízení | Young Shin |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
Dostupnost