TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.0 D-4D (CUR10_, CUR10R) - Převodovka řízení / čerpadlo od 4/2004 do 3/2009, 1995 ccm, 85 kW, 116 hp, 1CD-FTV, velkoprostorová limuzína
| Omezení výrobce | Toyoda |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Počet žeber | 5 |
| Řemenice - O [mm] | 117 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1150 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
| Rozměr závitu axiálního kloubu | M16X150 |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 110 mm |
| řemenice | s řemenicí |
| pro výrobce řízení | TOYODA |
| Počet drážek | 5 |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Pulley height 98mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 90 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| Řemenice - O [mm] | 117 mm |
| pro výrobce řízení | Toyoda |
| Počet drážek | 5 |
Dostupnost