BMW 5 (E28) 524 d - Převodovka řízení / čerpadlo od 3/1986 do 12/1987, 2443 ccm, 63 kW, 86 hp, M21 D24 (246DA), limuzína
| Omezení výrobce | ZF |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | ZF |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| druh převodovky | Převodka řízení (rotační, kulová) |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | ZF |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | VICKERS/LUK |
Dostupnost
| Profil náboje | Triangle |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Počet koncovek | 2 |
| pro výrobce řízení | ZF/LUK |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 110 bar |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez nádrže |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| pro výrobce řízení | ZF |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 105 bar |
|---|---|
| Barva | černá |
| druh provozu | hydraulický |
| Vpusť [mm] | 16 mm |
| Odtok [mm] | 14 mm |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| druh převodovky | Převodka řízení (rotační, kulová) |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | ZF |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | VICKERS/LUK |
Dostupnost