VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI - Převodovka řízení / čerpadlo od 8/2007 do 5/2010, 4921 ccm, 257 kW, 350 hp, CBWA, SUV
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 560 mm |
| Šířka sítě [mm] | 72 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
| Výrobce | MAHLE |
Dostupnost
| Barva | šedá |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| specifikace | VER FOTOS |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1395 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s mechem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1395 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řízením s posilovačem |
| Výměnný díl | Ano |
| Řízení | bez řídicí tyče |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řízením s posilovačem |
| Výměnný díl | Ano |
| Řízení | bez řídicí tyče |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Řízení | bez hlavy spojovací tyče řízení |
| Řízení | bez řídicí tyče |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Řízení | bez hlavy spojovací tyče řízení |
| Řízení | bez řídicí tyče |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řízením s posilovačem |
| Řízení | bez hlavy spojovací tyče řízení |
| Řízení | bez řídicí tyče |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řízením s posilovačem |
| Výměnný díl | Ano |
| Řízení | bez hlavy spojovací tyče řízení |
| Řízení | bez řídicí tyče |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Výměnný díl | Ano |
| Řízení | bez hlavy spojovací tyče řízení |
| Řízení | bez řídicí tyče |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Výměnný díl | Ano |
| Řízení | bez hlavy spojovací tyče řízení |
| Řízení | bez řídicí tyče |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řízením s posilovačem |
| Výměnný díl | Ano |
| Řízení | bez hlavy spojovací tyče řízení |
| Řízení | bez řídicí tyče |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez řízení s posilovačem |
|---|---|
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řízením s posilovačem |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez axiálního kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kulového kloubu |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řízením s posilovačem |
|---|---|
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez axiálního kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kulového kloubu |
Dostupnost
| Omezení výrobce | KAYABA |
|---|---|
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
| řemenice | bez vícenásobné řemenice |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez skříně olejového filtru |
| Typ chlazení | chlazený vzduchem |
| Délka sítě [mm] | 560 mm |
| Šířka sítě [mm] | 72 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost