RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi - Převodovka řízení / čerpadlo od 4/2004 do 11/2009, 1461 ccm, 58 kW, 79 hp, K9K 706, limuzína
| pro OE číslo | 491106541R |
|---|---|
| Omezení výrobce | Saginaw |
| druh provozu | hydraulický |
| řemenice | bez řemenice |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2006 |
|---|---|
| Omezení výrobce | KOYO |
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| specifikace | VER FOTOS |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | HPI |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | KOYO |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Pipes routed on top |
|---|---|
| Délka [mm] | 1054 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | SMI |
| Rozměr závitu - vstup | M16 |
| Rozměr závitu - výstup | M18 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Pipes routed on top |
|---|---|
| Délka [mm] | 1054 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | SMI |
| Rozměr závitu - vstup | M16 |
| Rozměr závitu - výstup | M18 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2009 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| váha [g] | 25 g |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | HPI |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | KOYO |
Dostupnost