TOYOTA HILUX VII pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 2.5 D-4D (KUN15_, KUN15R) - Převodovka řízení / čerpadlo od 6/2006 do 5/2015, 2494 ccm, 88 kW, 120 hp, 2KD-FTV, pick-up
| Barva | černá |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Materiál | hliník |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| specifikace | VER FOTOS |
Dostupnost
| řemenice | bez řemenice |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez nádrže |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Výměnný díl | Ano |
| Řízení | s řídicí tyčí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 90 bar |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Výměnný díl | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Velikost závitu | LATIGUILLO 9 |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Celková délka [mm] | 1290 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce řízení | TOYODA |
| Rozměr závitu axiálního kloubu | M15X1,5 |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Toyoda |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 1290 mm |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | TOYODA |
| Rozměr závitu axiálního kloubu | M15 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1280 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro výrobce převodovky řízení | TOYODA |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | TOYODA |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | TOYODA |
| Průměr vratné/vodicí kladky [mm] | 35,5 mm |
Dostupnost