PORSCHE CAYENNE (9PA) 3.0 TDI - Převodovka řízení / čerpadlo od 2/2009 do 9/2010, 2967 ccm, 176 kW, 240 hp, M 05.9D, SUV
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1390 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
| Počet otáček volantu | 2,6 |
Dostupnost
| Barva | šedá |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1390 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
| Rozměr závitu axiálního kloubu | M16x1.50 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1390 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vývrtem pro senzor |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
| Rozměr závitu axiálního kloubu | M16X150 |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | ZF |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1390 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
| Počet otáček volantu | 2,6 |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | 002 |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| řemenice | bez řemenice |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez nádrže |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| pro výrobce řízení | ZF |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | ZF |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| topení/chlazení | Pro vozidla s kombinovaným chlazením voda/olej |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez skříně olejového filtru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Typ chlazení | chlazený vzduchem |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez filtru |
| Odtok [mm] | 11,5 mm |
| Materiál pláště | hliník |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 560 mm |
| Šířka sítě [mm] | 72 mm |
| Šířka sítě [mm] | 75 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
| Výrobce | MAHLE |
Dostupnost