CITROËN XM (Y3) 2.0 - Převodovka řízení / čerpadlo od 5/1989 do 6/1994, 1998 ccm, 94 kW, 128 hp, R6A, Šikmá zadní část
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Výměnný díl | Ano |
| Řízení | s řídicí tyčí |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez pracovního válce, servořízení |
| Rozměr závitu spojovací tyče řízení | F14x1.5 - OD 18mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Výměnný díl | Ano |
| Řízení | s řídicí tyčí |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez pracovního válce, servořízení |
| Rozměr závitu spojovací tyče řízení | F16x1.5 - OD 22mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4000R2 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Klíčové písmeno | 60DJPE |
| Klíčové písmeno | 60DJZC |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kulového kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s axiálním kloubem |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 117 mm |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 141 mm |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 141 mm |
| počet vstupů/výstupů | 3 |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 117 mm |
| počet vstupů/výstupů | 3 |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 107 mm |
| počet vstupů/výstupů | 3 |
Dostupnost