AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI - Převodovka řízení / čerpadlo od 11/2009 do 9/2011, 1798 ccm, 118 kW, 160 hp, CDHB, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 2,56 kg |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 120 bar |
| řemenice | s řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Sensor not supplied |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | 001 |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s aktivním řízením |
|---|---|
| Tlak [bar] | 130 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| řemenice | bez řemenice |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| pro výrobce řízení | ZF |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez řízení s posilovačem |
|---|---|
| Délka [mm] | 1100 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Sensor not supplied |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 6,90 kg |
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řízením s posilovačem |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řízením s posilovačem |
|---|---|
| Délka [mm] | 1105 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez řízení s posilovačem |
|---|---|
| Délka [mm] | 1100 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
Dostupnost