PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.5 D - Převodovka řízení / čerpadlo od 6/1994 do 4/1996, 1527 ccm, 40 kW, 54 hp, VJY (TUD5), Šikmá zadní část
| Délka [mm] | 660 mm |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro výrobce převodovky řízení | PSA |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Tlak [bar] | 90 bar |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s řemenicí |
| pro výrobce řízení | SAGINAW |
| Průměr vratné/vodicí kladky [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 111 mm |
| Počet drážek | 5 |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s řemenicí |
| pro výrobce řízení | SAGINAW |
| Průměr vratné/vodicí kladky [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| řemenice | bez řemenice |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Výška [mm] | 25 mm |
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 6 g |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s řemenicí |
| pro výrobce řízení | SAGINAW |
| Průměr vratné/vodicí kladky [mm] | 112 mm |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s řemenicí |
| pro výrobce řízení | SAGINAW |
| Průměr vratné/vodicí kladky [mm] | 112 mm |
Dostupnost