FORD SCORPIO I limuzína (GGE) 2.5 TD - Převodovka řízení / čerpadlo od 8/1993 do 9/1994, 2500 ccm, 85 kW, 115 hp, SCB, limuzína
| Kód motoru | VM25SCB |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 1267 mm |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| Rozměr závitu axiálního kloubu | M14 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 1300 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
| Rozměr závitu axiálního kloubu | M14 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ZF - SAG |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1300 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
| Rozměr závitu axiálního kloubu | M14x2.00 |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | SAGINAW |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1295 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1993 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Řemenice - O [mm] | 150 mm |
| pro výrobce řízení | SAGINAW |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,7 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 70 bar |
| Pracovní tlak (bar) | 70 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| Materiál | hliník |
| Typ ventilu | ventil omezující tlak |
| řemenice | bez řemenice |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| počet vstupů/výstupů | 1 |
| dodávané množství [l/h] | 60 l/h |
| druh pumpy | Křídlové čerpadlo |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
| Vzdálenost upevňovacích bodů [mm] | 39,7 mm |
Dostupnost