MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 36 AMG (202.028) - Převodovka řízení / čerpadlo od 5/1994 do 5/2000, 3606 ccm, 206 kW, 280 hp, M 104.941 (AMG 3.6), limuzína
| montovaná strana | k páce řízení |
|---|---|
| Výška [mm] | 9,5 mm |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 44 mm |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | V/ASW |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 601 466 00 01 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,009 kg |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo motoru od | 034967 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ASD |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
Dostupnost
| Výška 1 [mm] | 7,93 mm |
|---|---|
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 33,33 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 000 460 44 80 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9439 |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 8 mm |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 33,33 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1998 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Výměnný díl | Ano |
| druh převodovky | Převodka řízení (rotační, kulová) |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1998 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s vyrovnávacím systémem |
| Profil náboje | Round |
| Pracovní tlak (bar) | 110 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nádrží |
| počet vstupů/výstupů | 4 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1998 |
| Číslo motoru do | 0034966 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Profil náboje | Round/Hexagonal |
| Pracovní tlak (bar) | 110 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nádrží |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1998 |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 115 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 129 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nádrží |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo motoru od | 050355 |
| Číslo motoru do | 051067 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ASD |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Tlak [bar] | 110 bar |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/1997 |
| Číslo motoru od | ..000562 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Tlak [bar] | 143 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 50 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| druh pumpy | Tandemová pumpa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1997 |
|---|---|
| Číslo motoru od | ..000562 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Tlak [bar] | 143 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 50 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| druh pumpy | Tandemová pumpa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1997 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 001 |
| Omezení výrobce | LUK |
| Omezení výrobce | ZF |
| druh provozu | hydraulický |
| řemenice | bez vícenásobné řemenice |
| číslo čerpadla | 8691 900 501 |
| číslo čerpadla | 8691 900 503 |
| číslo čerpadla | 8692 900 512 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1997 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 001 |
| Omezení výrobce | ZF |
| druh provozu | hydraulický |
| číslo čerpadla | 8692 900 506 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1997 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 001 |
| Omezení výrobce | ZF |
| druh provozu | hydraulický |
| číslo čerpadla | 7681 900 502 |
| číslo čerpadla | 7682 900 504 |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ASD |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| druh provozu | hydraulický |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 129 mm |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| řemenice | s řemenicí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vyrovnávací nádrží |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost