BMW 3 (E30) 324 td - Převodovka řízení / čerpadlo od 9/1987 do 8/1991, 2443 ccm, 85 kW, 115 hp, M21 D24 (246TB), limuzína
| Tlak [bar] | 110 bar |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez nádrže |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| pro výrobce řízení | ZF |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 105 bar |
|---|---|
| Barva | černá |
| druh provozu | hydraulický |
| Vpusť [mm] | 16 mm |
| Odtok [mm] | 14 mm |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1040 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | ZF |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | VICKERS/LUK |
Dostupnost