FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i - Převodovka řízení / čerpadlo od 10/1995 do 8/1998, 1796 ccm, 85 kW, 115 hp, RKC, Kabriolet
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| pro výrobce převodovky řízení | Wuelfrath |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 142 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,59 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 90 bar |
| Pracovní tlak (bar) | 90 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| Materiál | hliník |
| Typ ventilu | ventil omezující tlak |
| řemenice | bez řemenice |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| počet vstupů/výstupů | 1 |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
| druh pumpy | Křídlové čerpadlo |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
| Vzdálenost upevňovacích bodů [mm] | 39 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,59 kg |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 90 bar |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost