AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro - Převodovka řízení / čerpadlo od 10/2013 do 5/2014, 1984 ccm, 206 kW, 280 hp, CJXB, limuzína
| Délka [mm] | 1270 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s dynam.steering |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
| Počet otáček volantu | 2,1 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1270 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro PR-číslo | 1N3 |
| pro PR-číslo | 1N5 |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1272 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | VWAG |
| Počet otáček volantu | 2,8 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1270 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s dynam.steering |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
| Počet otáček volantu | 2,1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1270 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s dynam.steering |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
| Počet otáček volantu | 2,1 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Provedení zásuvky | Female |
Dostupnost