MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 350 CDI (204.225) - Převodovka řízení / čerpadlo od 8/2007 do 8/2014, 2987 ccm, 165 kW, 224 hp, OM 642.830, kombi
| Konstrukční rok do | 10/2009 |
|---|---|
| Kód motoru | OM 642.960<D 30> |
| Tlak [bar] | 128 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| druh pumpy | Křídlové čerpadlo |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Typ ventilu | ventil omezující tlak |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| druh pumpy | Křídlové čerpadlo |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2009 |
|---|---|
| Kód motoru | OM 642.960<D 30> |
| Tlak [bar] | 128 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| druh pumpy | Křídlové čerpadlo |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,35 kg |
| Tlak [bar] | 128 bar |
| Pracovní tlak (bar) | 120 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| Materiál | hliník |
| Typ ventilu | ventil omezující tlak |
| Řemenice - O [mm] | 114 mm |
| řemenice | s řemenicí |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| počet vstupů/výstupů | 1 |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| druh pumpy | Křídlové čerpadlo |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet drážek | 6 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
| Vzdálenost upevňovacích bodů [mm] | 110 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez řízení s posilovačem |
| Výměnný díl | Ano |
| Řízení | s řídicí tyčí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řízením s posilovačem |
| Výměnný díl | Ano |
| Řízení | s řídicí tyčí |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
| Pracovní tlak (bar) | 128 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| Počet žeber | 7 |
| Řemenice - O [mm] | 120 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ vozidla | Comfort |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez parametr.řízení |
| druh provozu | hydraulický |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| Typ vozidla | Comfort |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez parametr.řízení |
| druh provozu | hydraulický |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez parametr.řízení |
| druh provozu | hydraulický |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| Typ vozidla | Komfort mit Bremsrin |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s parametr.řízením |
| druh provozu | hydraulický |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| Typ vozidla | Sport mit Bremsring |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s parametr.řízením |
| druh provozu | hydraulický |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| Typ vozidla | Sport ECO mit Bremsr |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s parametr.řízením |
| druh provozu | hydraulický |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| Typ vozidla | Sport ECO mit Bremsr |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s parametr.řízením |
| druh provozu | hydraulický |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Typ ventilu | ventil omezující tlak |
| Výměnný díl | Ano |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| druh pumpy | Křídlové čerpadlo |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Výměnný díl | Ano |
| Řízení | bez hlavy spojovací tyče |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2009 |
|---|---|
| Kód motoru | OM 642.960<D 30> |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s parametr.řízením |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Výměnný díl | Ano |
| Řízení | bez hlavy spojovací tyče |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2009 |
|---|---|
| Kód motoru | OM 642.960<D 30> |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez parametr.řízení |
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Výměnný díl | Ano |
| Řízení | bez hlavy spojovací tyče |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Výměnný díl | Ano |
| Řízení | bez hlavy spojovací tyče |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2009 |
|---|---|
| Kód motoru | OM 642.960<D 30> |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez parametr.řízení |
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Výměnný díl | Ano |
| Řízení | bez hlavy spojovací tyče |
Dostupnost