DACIA SANDERO 1.4 MPI LPG - Převodovka řízení / čerpadlo od 1/2009, 1390 ccm, 53 kW, 72 hp, K7J 714, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Výměnný díl | Ano |
| Řízení | s řídicí tyčí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Výměnný díl | Ano |
| Řízení | s řídicí tyčí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 85 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 132 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2015 |
|---|---|
| pro OE číslo | 49 00 133 67R |
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Řízení | s hlavou spojovací tyče řízení |
| Řízení | s řídicí tyčí |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kulovým kloubem |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Tlak [bar] | 90 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| řemenice | bez vícenásobné řemenice |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| řemenice | bez vícenásobné řemenice |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 132 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 132 mm |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 132 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| řemenice | bez řemenice |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez adaptéru |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SAGINAW |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 130 mm |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| řemenice | s řemenicí |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Koyo/SMI |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 310 mm |
| Provedení spojky vstupního čepu | neozubený |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Pracovní tlak (bar) | 85 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| Počet žeber | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Pracovní tlak (bar) | 100 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| Počet žeber | 6 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Saginaw |
|---|---|
| Průměr v mm | 132 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| Počet žeber | 6 |
| Způsob montáže | uzpůsobeno pro stlačení |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
Dostupnost