ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A) - Převodovka řízení / čerpadlo od 12/1996 do 1/2001, 1370 ccm, 76 kW, 103 hp, AR 33503, AR 38501, Šikmá zadní část
| Délka [mm] | 1145 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
| Rozměr závitu axiálního kloubu | M14x1.50 |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | ZF-SAGINAW |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 90 bar |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| pro výrobce řízení | SAGINAW |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 90 bar |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Řemenice - O [mm] | 127 mm |
| pro výrobce řízení | SAGINAW |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1150 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | SAGINAW |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1155 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| Rozměr závitu spojovací tyče řízení | M12 |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1155 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Rozměr závitu spojovací tyče řízení | M12 |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1998 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Rozměr závitu spojovací tyče řízení | M14 |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Rozměr závitu spojovací tyče řízení | M14 |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 127 mm |
| pro výrobce řízení | SAGINAW |
| Počet drážek | 3 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 96,5 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| druh provozu | hydraulický |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1150 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| pro výrobce řízení | SAGINAW |
Dostupnost