MITSUBISHI GALANT VIII kombi (EA_, EC_) 2.0 (EA2W) - Převodovka řízení / čerpadlo od 9/1996 do 9/2000, 1997 ccm, 100 kW, 136 hp, 4G63 (SOHC 16V), kombi
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| pro výrobce řízení | kayaba |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| pro výrobce řízení | Visteon |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,42 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 180 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| Materiál | hliník |
| řemenice | bez řemenice |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| počet vstupů/výstupů | 1 |
| druh pumpy | Křídlové čerpadlo |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s řemenicí |
| pro výrobce řízení | UNISIAJECS |
| Průměr vratné/vodicí kladky [mm] | 128 mm |
Dostupnost