CITROËN XM Break (Y4) 3.0 V6 - Převodovka řízení / čerpadlo od 5/1994 do 10/2000, 2963 ccm, 123 kW, 167 hp, UFZ (ZPJ/Z), kombi
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Počet žeber | 1 |
| řemenice | s řemenicí |
| pro výrobce řízení | CITROEN |
| Průměr vratné/vodicí kladky [mm] | 105 mm |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s řemenicí |
| pro výrobce řízení | CITROEN |
| Průměr vratné/vodicí kladky [mm] | 107 mm |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s řemenicí |
| pro výrobce řízení | BOSCH |
| Průměr vratné/vodicí kladky [mm] | 110 mm |
Dostupnost