MERCEDES-BENZ SLK (R172) 200 (172.448) - Převodovka řízení / čerpadlo od 2/2011, 1796 ccm, 135 kW, 184 hp, M 271.860, M 271.861, Kabriolet
| Délka [mm] | 1176 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez řízení s posilovačem |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | MERCEDES-BENZ |
| Provedení spojky vstupního čepu | ozubený |
| Počet otáček volantu | 2,6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1176 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez řízení s posilovačem |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | MERCEDES-BENZ |
| Počet otáček volantu | 2,6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1176 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez řízení s posilovačem |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | MERCEDES-BENZ |
| Provedení spojky vstupního čepu | ozubený |
| Počet otáček volantu | 2,6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1176 mm |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez řízení s posilovačem |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | MERCEDES-BENZ |
| Počet otáček volantu | 2,6 |
Dostupnost
| druh provozu | hydraulický |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez řízení s posilovačem |
| Výměnný díl | Ano |
| Řízení | s řídicí tyčí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost