Všechny vozy - Převodovka řízení / čerpadlo
| pro OE číslo | 701419081A |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 25 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7701466485 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kulového kloubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s axiálním kloubem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200891311 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektr. servořízením |
| Doplňující výrobek/info 2 | s axiálním kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kulovým kloubem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4007WP |
|---|---|
| Omezení výrobce | Saginaw |
| druh provozu | hydraulický |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4007LF |
|---|---|
| Omezení výrobce | Saginaw |
| druh provozu | hydraulický |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4007LT |
|---|---|
| Omezení výrobce | Saginaw |
| druh provozu | hydraulický |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 40076C |
|---|---|
| Omezení výrobce | Saginaw |
| druh provozu | hydraulický |
| Řemenice - O [mm] | 114 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4007X9 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Řemenice - O [mm] | 125 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4007LJ |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Řemenice - O [mm] | 137 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4007V8 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Řemenice - O [mm] | 132 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4007VR |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Řemenice - O [mm] | 126 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4007Y8 |
|---|---|
| Omezení výrobce | ZF |
| druh provozu | hydraulický |
| řemenice | bez řemenice |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1440200380 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Řemenice - O [mm] | 125 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7700108973 |
|---|---|
| pro OE číslo | 8200838037+ |
| Omezení výrobce | Saginaw |
| druh provozu | hydraulický |
| řemenice | bez řemenice |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7700115621 |
|---|---|
| pro OE číslo | 8200838037+ |
| Omezení výrobce | Saginaw |
| druh provozu | hydraulický |
| Řemenice - O [mm] | 125 mm |
| Počet drážek | 5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7701470783 |
|---|---|
| Omezení výrobce | HPI |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8E0145156T |
|---|---|
| Omezení výrobce | ZF |
| druh provozu | hydraulický |
| řemenice | bez řemenice |
Dostupnost
| pro OE číslo | 32411092954 |
|---|---|
| Omezení výrobce | ZF |
| druh provozu | hydraulický |
| řemenice | bez řemenice |
Dostupnost
| pro OE číslo | 32416756575 |
|---|---|
| Omezení výrobce | ZF |
| druh provozu | hydraulický |
| řemenice | bez řemenice |
Dostupnost