HONDA PRELUDE V (BB_) 2.2 16V (BB6, BB8) - Prachovka / těsnění od 10/1996 do 12/2001, 2156 ccm, 147 kW, 200 hp, H22A4, H22A5, H22A6, H22A8, H22Z1, kupé
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 143 mm |
| Průměr 1 [mm] | 9,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 44 mm |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 145 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 143 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 191 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 13 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 177 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 160 mm |
| Materiál | Guma |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s kabel.spojkou |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Výška [mm] | 177 mm |
| Materiál | Guma |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s kabel.spojkou |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Výška [mm] | 143 mm |
| Materiál | Guma |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s kabel.spojkou |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 9,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 160 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 53534SL4J01 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 143 mm |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 44 mm |
| Vnější průměr [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4820453A00 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 161 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 46 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | 1. Přední náprava levá |
|---|---|
| Výška [mm] | 143 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 149 mm |
| Materiál | CR (chloroprenový kaučuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 9,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 220 mm |
| Materiál | Polychlorpropen (Neopren) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 163 mm |
| Materiál | Polychlorpropen (Neopren) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 168 mm |
| Materiál | Polychlorpropen (Neopren) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 43,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 160 mm |
| Materiál | Guma |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 177 mm |
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Výška [mm] | 143 mm |
| Průměr 1 [mm] | 9,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 44 mm |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 145 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 210 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 29 mm |
Dostupnost