MG MAESTRO 1600 - Prachovka / těsnění od 3/1983 do 9/1984, 1598 ccm, 76 kW, 104 hp, 16 H, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 200 mm |
| Délka 2 [mm] | 200 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 28 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 202 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Vnější průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| délka 1 [mm] | 190 mm |
| Délka 2 [mm] | 190 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 36 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 36 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1984 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Délka [mm] | 190 mm |
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 36 mm |
Dostupnost